Daler Rowney AquaFine Spiral 10X7
£3.74
Out of stock
Description
Daler-Rowney Aquafine spiral watercolour pad 10 x 7″ 12 sheets 300gsm paper
“
PRODUCT FEATURE:
- Brand: Daler Rowney
- Barcode: 5011386023601
- MPN: 405660600
- Box Dimensions : 27 x 18 x 1.5 cm
- Artists Level: Student

Additional Information
| Weight | 230.0000 g |
|---|---|
| Artists Level | Student |
| Art Medium | Watercolour |
| Barcode | 5011386023601 |
| Manufacturer SKU | 405660600 |
| mpn | 405660600 |
| Weight | 300gsm (140lb) |
| Number of items in pac | 1 |
| Size | 7" x 10" (18cm x 26cm) |
| Type of Item | Watercolour Pad |
Reviews (0)
You must be logged in to post a review.







There are no reviews yet.