Air Drying Clay – Terracotta – 1KG
£9.58
Out of stock
Description
Air drying ceramic modelling clay
1KG
PRODUCT FEATURE:
- Barcode: 8593540011350
- MPN: PY-210
- Box Dimensions : 20 x 7.5 x 4 cm
- Artists Level: All

Additional Information
| Weight | 1000.0000 g |
|---|---|
| Artists Level | All |
| Barcode | 8593540011350 |
| Manufacturer SKU | PY-210 |
| mpn | PY-210 |
| Number of items in pac | 1 |
| Size | 1kg |
| Type of Item | 1kg Terracotta |
Reviews (0)
You must be logged in to post a review.





There are no reviews yet.